0422 324 76 43

Tarım Haberleri

Döviz Kurları

altın

 

Hakkımızda

Her zaman en uygun fiyat ve en kaliteli hizmet politikasıyla,  Akdağ Tarımsal Danışmanlık hizmetinizde. Akdağ Tarımsal Danışmanlık şirketi olarak siz değerli müşterilerimizle daha iyi iletişime geçebilmek için web sitemizi oluşturduk. Web sitemiz üzerinden bizimle temana geçebilir, firmamız ile ilgili yorum ve eleştirilerinizi bize iletebilirsiniz.
 
Akdağ Tarımsal Danışmanlık 2013 yılında hizmet hayatına başladı. Web sitemizin blog alanından sizlere sektörümüzle ilgili son güncel konuları paylaşacak, üretimini yapmış olduğunuz ürünler hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmanızı sağlayacağız.
 
İletişim bölümünden sizlerle kontak kuracak, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı dinleyecek ve sorununuz varsa çözüm bulacağız. Her işin dijital ortamda yürüdüğü günümüzde Boran Tarımsal danışmanlığın web sitesi olmaması düşünülemezdi. Bu sebeple daha fazla geç kalmadan web sitemizin yayın hayatını başlattık. İlerleyen süreçlerde Akdağ Tarımsal Danışmanlık olarak web sitemizi daha fazla geliştireceğiz. Sizin istek ve önerilerinizi de Web sitemizi geliştirirken dikkate alacağız.